SELECTION EURO MAI 2023
213800JSFNIXUH7QKV04 213800JSFNIXUH7QKV04
| Juriidiline nimi | SELECTION EURO MAI 2023 |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registrikood | 76760 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| LEI kood | 213800JSFNIXUH7QKV04 kopeeri 213800JSFNIXUH7QKV04 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-04-20 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Taotle LEI juba täna
LEI koodi nõue tuleneb Euroopa Liidu tasemel kehtestatud finantsinstrumentide turgude direktiivist (MiFID II) ja tuletisinstrumente puudutavast määrusest (EMIR). MiFID II jõustus alates 3.01.2018.
Taotle LEIMiks on LEI kood vajalik?
Lisateavet LEI nõuete ja eeliste kohta saad lugeda siit
| Juriidiline nimi | SELECTION EURO MAI 2023 |
| Ettevõtte staatus |
INACTIVE
|
| Muu nimetus | SELECTION EURO CLIMAT (MAI 2023) SELECTION EURO MAI 2023 ECHU |
| Registreeritud | France RA000190 |
| Registrikood | 76760 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2023-04-17 |
| Valideerimiskoht |
France
RA000190
|
| Valideeritud kui | 76760 |
| LEI kood | 213800JSFNIXUH7QKV04 kopeeri 213800JSFNIXUH7QKV04 |
| Staatus |
RETIRED
|
| Esmane registreerimine | 2023-04-20 |
| Viimane uuendamine | 2025-11-27 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-04-20 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
| Peakontori aadress | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.