FONDS AV ECHUS FIA - EPSILON
21380042FW54OHJ4UM59 21380042FW54OHJ4UM59
| Juriidiline nimi | FONDS AV ECHUS FIA - EPSILON |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93, PARIS, 75015, France, French Republic |
| Registrikood | 69965 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 21380042FW54OHJ4UM59 kopeeri 21380042FW54OHJ4UM59 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-06-01 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | FONDS AV ECHUS FIA - EPSILON |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Registreeritud | France RA000190 |
| Registrikood | 69965 |
| Ettevõtte kategooria | FUND |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Organisme de placement collectif en valeurs mobilières sans personnalité morale (fr) MQU9 |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 2021-06-04 |
| Valideerimiskoht |
France
RA000190
|
| Valideeritud kui | 69965 |
| LEI kood | 21380042FW54OHJ4UM59 kopeeri 21380042FW54OHJ4UM59 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2021-06-01 |
| Viimane uuendamine | 2025-04-26 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-06-01 |
| Haldav LOU | INSTITUT NATIONAL DE LA STATISTIQUE ET DES ETUDES ... |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
| Peakontori aadress | C/O AMUNDI ASSET MANAGEMENT, 91 BOULEVARD PASTEUR, 91 A 93 |
| Postiindeks | 75015 |
| Linn / küla | PARIS |
| Riik | FR | France, French Republic |
|
Emaettevõtte andmed pole saadaval
|
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.