COLUMBIA THREADNEEDLE AM (HOLDINGS) LIMITED
2138003N17LZV91MMW15 2138003N17LZV91MMW15
| Juriidiline nimi | COLUMBIA THREADNEEDLE AM (HOLDINGS) LIMITED |
| Registriaadress | 6TH FLOOR QUARTERMILE 4, 7A NIGHTINGALE WAY, EDINBURGH, EH3 9EG, United Kingdom |
| Registrikood | SC073508 |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 2138003N17LZV91MMW15 kopeeri 2138003N17LZV91MMW15 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-26 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
Too oma LEI üle
Too oma LEI kood meie juurde ning võida meie taskukohastest uuendamishindadest
Taotle tänaMiks valida LEI Register?
Lisateavet meie teenuste kohta saad lugeda siin
| Juriidiline nimi | COLUMBIA THREADNEEDLE AM (HOLDINGS) LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | COLUMBIA THREADNEEDLE AM (HOLDINGS) PLC |
| Registreeritud |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom, Scotland RA000587 |
| Registrikood | SC073508 |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | Private Limited Company (en) H0PO |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1980-12-18 |
| BIC kood | FRISGB21XXX |
| Valideerimiskoht |
Companies Register
(Companies House)
Companies Register
(Companies House)
United Kingdom
RA000587
|
| Valideeritud kui | SC073508 |
| LEI kood | 2138003N17LZV91MMW15 kopeeri 2138003N17LZV91MMW15 |
| Staatus |
ISSUED
|
| Esmane registreerimine | 2014-01-21 |
| Viimane uuendamine | 2025-07-07 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-08-26 |
| Haldav LOU | WM Datenservice |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 6TH FLOOR QUARTERMILE 4, 7A NIGHTINGALE WAY |
| Postiindeks | EH3 9EG |
| Linn / küla | EDINBURGH |
| Piirkonna kood | GB-EDH |
| Riik | GB | United Kingdom |
| Peakontori aadress | EXCHANGE HOUSE; PRIMROSE STREET |
| Postiindeks | EC2A 2NY |
| Linn / küla | LONDON |
| Piirkonna kood | GB-LND |
| Riik | GB | United Kingdom |
|
AMERIPRISE FINANCIAL, INC. (Kaugeim emaettevõte) NO_LEI (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
No ultimate child data available |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.