Mis on LEI-search?

LEI Search

Kas teil on vaja Legal Entity Identifier? Siis võib LEI Search olla teie jaoks parim lahendus!


Mis on LEI-search?

LEI-search.info pakub kõige olulisemat teavet Legal Entity Identifier (juriidilise isiku identifikaatori) pakkujate kohta. Potentsiaalsed kliendid leiavad kergesti endale sobiva hinnaga LEI-koodi, nende keskmise töötlemisaja, makseviisi ja sobiva keelega veebilehe, mis müüb LEI-koode. Legal Entity Identifier tabel on sorteeritav registreerimishinna, pikendamise hinna või keskmise töötlemisaja järgi.

LEI-search.info on kogunud väärtuslikku teavet LEI pakkujate kohta ja toonud selle LEI-koodist huvitatud inimestele, et kogu protsess oleks kiirem ning kasutajasõbralikum. LEI otsing säästab teie aega ja raha!

Külastage LEI-Search.info ja leidke sobiv Legal Entity Identifier pakkuja!

Kuidas kasutada LEI-search lehte?

LEI TEENUSEPAKKUJAD

LEI-search.info “LEI teenusepakkujad” sektsioon suunab kasutaja Legal Entity Identifier pakkujate tabelisse, kus on mugav ülevaade kõigist praegu turul olevatest LEI-koodi pakkujatest. Kasutajad peavad valima riigi, kust soovitakse saada LEI-koodi. Seejärel filtreeritakse kõik valitud riigi LEI-koodi pakkujad.

Legal Entity Identifier tabeli esimene veerg näitab LEI pakkuja ettevõtte nime. Ettevõtte nimele klõpsates viib see teid automaatselt selle teenusepakkuja veebisaidile. Järgmine veerg näitab veebilehe keeli.

Esimene sorteeritav kategooria on kolmas veerg ja see näitab keskmist töötlemisaega. Sellele kategooriale vajutades näitab see kõige aeglasemat ja kiiremat. Kiire töötlemisaeg tähendab, et saate oma LEI-koodi vähem kui 24 tunni jooksul, keskmine aeg 24h-48h ja aeglane tähendab rohkem kui 48 tundi.

Veerud 4-7 näitavad Legal Entity Identifier hindu iga ettevõtte kohta. Oluline on märkida, et esitatud hinnad on ilma käibemaksuta. Soovitud kategooriale vajutades näete kõige odavamaid või kõige kallimaid LEI pakkujaid. Tabeli viimases veerus on toodud esile makseviisid.

LEGAL ENTITY IDENTIFIER JUHENDID ja FAQ

LEI-search.info “JUHENDID” sektsioon näitab mõningaid näpunäiteid parima Legal Entity Identifier pakkuja valimiseks. Kui te ei ole kunagi LEI-koodi ostnud ja ei tea sellest palju, siis on teie jaoks seal mõned olulised punktid. Kui teil on endiselt küsimusi LEI-koodi kohta, siis võtke meiega ühendust. Kontaktandmed leiate menüüst „Kontakt”.

KKK ehk korduma kippuvad küsimused. Seal leiad kõige levinumad küsimused LEI-koodi kohta. Vaadake neid ja võite saada vastuse enda probleemile!

LEI LOOKUP

LEI-Search.info pakub ka LEI otsingufunktsiooni, kus kasutaja saab otsida aktiivsete LEI-koodidega ettevõtteid või kontrollida LEI-koodi kehtivust.

Tulemuste saamiseks peate LEI otsingusse sisestama kehtiva LEI-koodi või ettevõtte nime. Kui olete oma firma leidnud ja vajutate selle nimele, siis näete ettevõtte kohta rohkem üksikasju. Näete üksikasju, nagu LEI koodi kehtivus, aadress, registreerimisandmed ja palju muud