CREDIT SUISSE SECURITIES (SINGAPORE) PTE. LIMITED
549300M350NMKISF2328 549300M350NMKISF2328
| Juriidiline nimi | CREDIT SUISSE SECURITIES (SINGAPORE) PTE. LIMITED |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #03-01, ONE RAFFLES LINK, SINGAPORE, 039393, Singapore |
| Registrikood | 196900604K |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| LEI kood | 549300M350NMKISF2328 kopeeri 549300M350NMKISF2328 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-23 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
Too üle ja uuenda oma LEI kood
Too üle ja uuenda oma LEI meiega ning võida mitmeaastaste pakettide kasutamisest
Taotle tänaMiks peab LEI koodi uuendama?
Loe LEI uuendamise kohta lisaks siit
| Juriidiline nimi | CREDIT SUISSE SECURITIES (SINGAPORE) PTE. LIMITED |
| Ettevõtte staatus |
ACTIVE
|
| Muu nimetus | BZW-PACIFIC UNION PRIVATE LIMITED CREDIT SUISSE FIRST BOSTON (SINGAPORE) SECURITIES PTE LIMITED PACIFIC UNION COMPANY (PRIVATE) LIMITED |
| Registreeritud |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore RA000523 |
| Registrikood | 196900604K |
| Ettevõtte kategooria | GENERAL |
| Ettevõtte juriidiline vorm | IWZF |
| Ettevõtte registreerimise kuupäev | 1969-09-29 |
| BIC kood | BZWPSGS1XXX |
| Valideerimiskoht |
Business Registry
(Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA))
Singapore
RA000523
|
| Valideeritud kui | 196900604K |
| LEI kood | 549300M350NMKISF2328 kopeeri 549300M350NMKISF2328 |
| Staatus |
LAPSED
|
| Esmane registreerimine | 2017-10-10 |
| Viimane uuendamine | 2026-05-24 |
| Järgmine uuendamise kuupäev | 2026-05-23 |
| Haldav LOU | Bloomberg Finance L.P. |
| Valideerimise allikad | FULLY_CORROBORATED |
| Registriaadress | 1 RAFFLES LINK, #03-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Piirkonna kood | SG-01 |
| Riik | SG | Singapore |
| Peakontori aadress | 1 RAFFLES LINK, #03-01, ONE RAFFLES LINK |
| Postiindeks | 039393 |
| Linn / küla | SINGAPORE |
| Riik | SG | Singapore |
|
UBS Group AG (Kaugeim emaettevõte) NON_PUBLIC (Teatatud otsese emaettevõtte erandist) |
|
Otsese tütarettevõtte andmed pole saadaval |
|
Kaugeima tütarettevõtte andmed pole saadaval |
Loo oma ettevõtte globaalne identiteet
LEI sertifikaat näitab sinu ettevõtte andmeid lähtudes LEI koodist. LEI kood põhineb rahvusvahelisel standardil (ISO 17442), mille on heaks kiitnud G20 riigid.
Kasvata usaldust ja tekita kindlustunne
Näita oma ettevõtte usaldusväärsust ja läbipaistvust äripartneritele, investoritele ja regulatiivsetele asutustele.
Lihtsusta vastavusnõuete täitmist
LEI sertifikaadi olemasolu aitab lihtsustada pankade, maaklerite ja muude üksuste nõuete täitmist.
Ülemaailmne tuvastamine
LEI sertifikaati aktsepteeritakse ülemaailmselt, mis aitab lihtsustada rahvusvahelisi tehinguid.