LEI Register käivitab tasuta Legal Entity Identifier kampaania ja tutvustab uut LEI tellimusteenust – FastLEI

FastLEI

Suuremates LEI tööstusharu muutustes saavad organisatsioonid säilitada suurema LEI andmete täpsuse, tellides igakuise LEI teenuse, sealhulgas esmase tasuta LEI-koodi loomise.

Tallinn, Eesti. Mai 7, 2019 – LEI Register, mis on Legal Entity Identifiers (LEI) pakkumise ja haldamise liider, teatas täna oma uue Legal Entity Identifiers FastLEI teenuse käivitamisest, et tutvustada LEI-koode kasutavatele organisatsioonidele tellimuse ärimudeli eeliseid. Esmakordselt saadaval LEI tööstuses. Tellimuse eelised hõlmavad tasuta esmase LEI-koodi loomist teatud perioodi jooksul, andmete automaatset täpset kontrollimist ja prognoositavaid korduvaid kuutasusid.

LEI-koodid kehtivad traditsiooniliselt üks aasta. Harva ja sageli keeruliste uuendamisprotsesside tõttu unustavad paljud organisatsioonid oma LEI-koodi uuendada ja lasevad neil kogemata aeguda. Aegunud LEI-koodid põhjustavad probleeme ning võivad teatud tehinguid tühistada või kinni hoida, kus on vaja kehtivaid LEI-koode.

Kasutades FastLEI tellimisteenust, väljastab LEI Register LEI-koodi ja hakkab igakuiselt hoidma suhet organisatsiooniga. Tellimus hõlmab ka sagedast automatiseeritud andmete muutmise kontrolli, et aidata organisatsioonidel hoida oma LEI-koodid täpsena ja ajakohasena. See oluline muutus LEI-koodide haldamises vähendab aegumise riski ja muudab nende haldamise kõigi ettevõtete jaoks lihtsamaks.

Toomas Pavelson, LEI Registeri tegevjuht ütles: “Kliendid soovivad kindlust, et nende LEI-kood on kehtiv ja ajakohane, et nad saaksid oma äritegevust hõlpsalt teostada. Pakkudes FastLEI-d tellimisteenusa, saame pakkuda sagedasemaid andmete kontrollimisi, et aidata andmeid ajakohastada, andes sellega oma klientidele sujuvamaid tehinguid, nende LEI-koodi valideerimist ja seda kõike ilma vastuolulise identiteedi andmetega.”

Paul Tourret, Ubisecure RapidLEI ettevõtte arendusjuht ütles: “Digitaalsete toodete ostmise ja kasutamise suundumus on muutunud normiks viimase 10 aasta jooksul. Enamik digitaalteenuste pakkujad on nihkunud mudelile, mis tähendab prognoositavaid igakuiseid kulusid. Enamik ettevõtteid eelistavad teada, et nende LEI ei kao kergesti, kui keegi nende organisatsioonis unustab iga-aastase uuendamise ja et nad hoiavad pideva jälgimise abil LEI andmete täpsust. LEI Registri uus FastLEI teenus on LEI tööstuse jaoks innovatiivne ja meil on hea meel, et teeme nendega koostööd, et teenust turule tuua.”

Ubisecure akrediteeritud LEI teenuse partnerlus RapidLEI-ga, saavad LEI Registri kliendid kasu automatiseeritud LEI väljastamis protsessist ja sama sessiooni LEI väljalaske API-st.. Automatiseerimise ja väljastamise API kombinatsioon lihtsustab traditsioonilist LEI kasutamist päevadest kuni minutini.

Tellimisteenuse algusega kaasneb kampaania, mis pakub tasuta LEI loomist ning see on tasuta kuni 60 päeva.

FastLEI on kohe saadaval fast-lei.com veebisaidil, see on tasuta kuni 60 päeva. Pärast tasuta perioodi lõppu tuleb klientidel maksta £9 kuus, kes soovivad oma LEI-koodi säilitada.