LEI KOODI UUENDAMINE

KIIREIM JA ODAVAIM LEI REGISTREERIMISTEENUS EESTIS. TAOTLE LEI KOOD LEI REGISTRIAGENDILT.
49€ 59€
/
1 aasta 1 aasta
49 € aasta 59 € aasta
135€ 150€
/
3 aastat 3 aastat
45 € aasta 50 € aasta
195€ 225€
/
5 aastat 5 aastat
39 € aasta 45 € aasta
Nimi

Ettevõtte aadress*NB! Esmane teadaolev ema-tütre suhe ei saa olla hilisem kui viimase majandusaasta lõpp. Sellisel juhul GLEIFi reeglite järgi ema-tütar suhe veel puudub. Palun valige eelnevast valikust: ettevõtte omanikeringis puudub teine ettevõte või siis raporteerimise tüüp. Näiteks, et majandusaasta tulemusi ei konsolideerita (Non Consolidating).

*NB! Esmane teadaolev ema-tütre suhe ei saa olla hilisem kui viimase majandusaasta lõpp. Sellisel juhul GLEIFi reeglite järgi ema-tütar suhe veel puudub. Palun valige eelnevast valikust: ettevõtte omanikeringis puudub teine ettevõte või siis raporteerimise tüüp. Näiteks, et majandusaasta tulemusi ei konsolideerita (Non Consolidating).


LEI koodi uuendamine

LEI koodi uuendamise protsess on lihtne:

  1. Sisestage oma ettevõtte nimi või LEI kood uuendamise taotlusesse.
  2. Vorm täidetakse automaatselt vastavalt GLEIF'i andmebaasist tulevate andmetega. Teil on võimalik andmeid muuta või nendega nõustuda. Mõlemal juhul läbib taotlus meiepoolse andmete kontrolli, mille käigus ajakohastatakse andmed vastavalt infoga Äriregistrist.
  3. Saatke LEI uuendamise taotlus.
  4. Tasuge ning viime uuendamise lõpuni.

Juhul kui Te ei ole varasemalt LEI Register OÜ klient, siis võime küsida taotluse kinnitamiseks digitaalselt allkirjastatud volikirja. 


Uuendamine

LEI koodiga seotud infot peab uuendama kord aastas. Näiteks 02.01.2018 välja antud LEI järgmine uuendamise kuupäev on 02.01.2019. Kui tähtaeg kukub, siis muutub LEI number mitteaktiivseks. LEI aktiveeritakse uuesti, kui andmeid uuendatakse ning tasutakse LEI koodi uuenduse tasu. Andmete ajakohastamine on vajalik, et LEI'ga seotud info GLEIF'i andmebaasis püsiks täpne ning usaldusväärne.


Mis vahe on LEI uuendamisel ja LEI koodi ületoomisel?

LEI koodi uuendamine on iga-aastane andmete ajakohastamine GLEIF'i andmebaasis. See tagab andmete vastavuse kohaliku äriregistriga.

LEI ületoomine on LEI koodi liikumine ühe teenusepakkuja juurest teise juurde. LEI koodiga seotud teenusepakkujat on võimalik vahetada, et turul säiliks konkurents erinevate teenusepakkujate vahel. Samuti võivad LEI uuendamise hinnad LOU'de ja registriagentide vahel märkimisväärselt erineda. LEI ületoomise käigus kood ise ei muutu. Vahetub vaid teenusepakkuja, kes koodi haldab. Üldiselt on see protsess lõppkliendile märkamatu.

Kõik väljastatud LEI koodid on kehtivad ning investeerimisteenuse pakkujad ning pangad ei erista kliente haldaja või LEI koodi väljastava organisatsiooni põhjal. LEI on standard ning seetõttu on kõik LEI koodid võrdsed.


LEI koodi uuendamine mitmeks aastaks.

Oleme üritanud muuta LEI numbri uuendamise võimalikult lihtsaks. Sellegipoolest vajab iga tegevus kättevõtmist ning aega. Lihtsustamaks oma klientide elu, pakub LEI Register LEI koodi automaatse uuendamise teenust. Sellisel juhul jääb andmete kontroll ning koodi uuendamine valitud perioodiks meie kanda ning klient ei pea selle peale aega kulutama. Lisaks on pakutav teenus soodsam kui kord aastas oma koodi uuendada. Hoiame Teie registriandmed kontrollides neid otse Äriregistri liidestusega.


Minu LEI on aegunud – kas ma saan LEI koodi uuendada või pean taotlema uue LEI?

Igale ettevõttele väljastatakse 1 LEI kood. Koodi saab uuendada ka juhul, kui ta on juba aegunud. Sellisel juhul kehtib LEI üks aasta alates andmete uuendamise hetkest.


Kust kohast saan kontrollida LEI koodi kehtivuse aega?

LEI koodi kehtivuse aega (next renewal date) saate kontrollida meie LEI Sertifikaadi alalehelt või GLEIF'i andmebaasist.


Mul ei ole enam LEI numbrit vaja – kas ma pean midagi tegema ?

Alati soovitame, et hoiaksite oma LEI koodi aktiivsena, et vältida potentsiaalseid probleeme tehingute sõlmimisel panga või investeerimisteenuse pakkuja juures. Kui Te olete kindel, et LEI koodi enam ei vaja, siis piisab vaid aastatasu maksmata jätmisest ning Teie kood aegub automaatselt.


Minu LEI kood on aegunud. Kas ma pean tasuma uue LEI koodi taotluse tasu või uuenduse tasu?

Igal ettevõttel saab olla vaid üks LEI kood. Kui Teie LEI kood on aegunud, siis peate olemasolevat koodi uuendama. Vajutage, et näha meie hinnakirja.


LEI:
LEI koodi järgmine uuendamise kuupäev:
Hetkel on Teie LEI teenusepakkuja [current_lou]. Saame uuendada Teie LEI koodi ainult juhul, kui oleme selle haldaja. Uuendamiseks peame esmalt LEI üle tooma oma partner LOU-le (Local Operating Unit), kelleks on RapidLEI. RapidLEI on GLEIFI poolt akrediteeritud LEI koodide väljastaja. Ületoomiseks kasutage LEI ületoomise vormi, et saaksime protsessiga alustada.
Teie LEI kood on aegunud. Peate oma LEI üle tooma koos uuendamisega.
Hetkel on Teie LEI teenusepakkuja [current_lou]. Olete üle toomas oma LEI koodi LEI Register OÜ haldusesse. Ületoomiseks peame Teie LEI viima üle meie partner LOU (Local Operating Unit), RapidLEI, juurde. RapidLEI on GLEIFI poolt akrediteeritud LEI koodide väljastaja. Palun valige allpool, kas soovite LEI üle tuua (LEI koodi ei uuendata) või uuendada ja üle tuua.

Mis vahe on LEI uuendamisel ja LEI koodi ületoomisel ?LEI koodi uuendamine on iga-aastane andmete ajakohastamine GLEIF-i andmebaasis. See tagab andmete vastavuse kohaliku äriregistriga.

LEI ületoomine on LEI koodi liikumine ühe teenusepakkuja juurest teise juurde. LEI koodiga seotud teenusepakkujat on võimalik vahetada, et turul säiliks konkurents erinevate teenusepakkujate vahel. Samuti võivad LEI uuendamise hinnad LOU-de ja registriagentide vahel märkimisväärselt erineda. LEI ületoomise käigus kood ise ei muutu. Vahetub vaid teenusepakkuja, kes koodi haldab. Üldiselt on see protsess lõppkliendile märkamatu.

Kõik väljastatud LEI koodid on kehtivad ning investeerimisteenuse pakkujad ning pangad ei erista kliente haldaja või LEI koodi väljastava organisatsiooni põhjal. LEI on standard ning seetõttu on kõik LEI koodid võrdsed.
"Uuendamiseks peame esmalt Teie LEI koodi üle tooma LEIRegister OÜ haldusesse. Jätkamiseks kasutage LEI koodi ületoomise vormi. "
"Lugupeetud klient, Teie LEI on käesoleval hetkel meie partner LOU RapidLEI halduses, kuid Te ei ole kasutanud meie teenuseid LEI koodi registreerimiseks. Hindame Teie huvi meie teenuse vastu, kuid kahjuks ei saa me Teie LEI koodi uuendada. Oma LEI koodi uuendamiseks kontakteeruge RapidLEI-ga ( [email protected] ) või külastage nende kodulehte, et leida oma teenusepakkuja. Täname mõistva suhtumise eest, LEI Register OÜ "
Lugupeetud klient, Teil on meiega kehtiv leping LEI koodile [lei]. Leping kehtib kuni [paid_until]. Lepingu kohaselt uuendame Teie LEI koodi iga aasta kuni [paid_until]. Oma LEI koodi andmeid saate kontrollida siin: [leicert_link] Kui Teil on vaja oma LEI andmeid uuendada või kui Teil on küsimusi võtke meiega ühendust aadressil [site_email].
Nõustun ületoomisega ja soovin jätkata LEI koodi uuendamisega.
Olete lõpule jõudmas LEI ületoomise taotlusega. Palun kinnitage, et soovite oma LEI koodi üle tuua uuendamata.